Fotografia ślubna
Cześć, nazywam się Marcin Pluta i jestem fotografem ślubnym. Fotografuję dyskretnie i bez ingerencji w przebieg uroczystości. Skupiam się na emocjach, ulotnych chwilach i dobrym świetle. Fotografia ślubna nie uznaje kompromisów dlatego zawsze daje z siebie 110% i tylko najlepsze zdjęcia uważam za wystarczająco dobre. Wiem, że dobre relacje wpływają na dobre zdjęcia, dlatego klientów traktuje jak przyjaciół. 

Opinie klientów
Karolin i Rafał
"Cieszę się, że to właśnie Marcin był fotografem na moim ślubie. Już podczas pierwszego spotkania dał się poznać jako osoba ciepła, uprzejma, spokojna, a jednocześnie profesjonalista. Podczas uroczystości w kościele, a później zabawy weselnej prawie nie zauważałam jego obecności, co jest ogromnym plusem. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni zarówno ze współpracy jak i z pięknych zdjęć - dziękujemy i polecamy."
• • •

Kasia i Maciek
"Polecamy wszystkim współpracę z Marcinem. Zdjęcia są piękne, żywe kolory, ciekawe ujęcia nawet nie wiadomo kiedy zrobione! :) Kiedy oglądaliśmy je pierwszy raz uśmiech nie schodził nam z twarzy. Bardzo doświadczony, profesjonalny i przesympatyczny fotograf. Jeszcze raz polecamy nie będziecie żałować" 
• • •

Sylwia i Michał
"Rewelacyjna praca Marcina! Zarówno podczas ceremonii jak i w czasie wesela nie dało się odczuć jego obecności, w efekcie czego powstały przepiękne zdjęcia! Fotoksiażka solidna i cudownie oprawiona. Współpraca podczas sesji również przebiegła bardzo sprawnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że to właśnie Marcin towarzyszył nam w tym wyjątkowym dniu i zapewnił nam tak wspaniałą pamiątkę. Pełen profesjonalizm! Polecamy wszystkim!" 

Więcej rekomendacji znajdziesz w opiniach.
Portfolio ślubne​​​​​​​
SZUKASZ CEN?
Wypełnij formularz aby otrzymać pełną ofertę na reportaż ślubny. 
Pola oznaczone * są wymagane.
Wyślij
Wiadomość została wysłana.
Jeżeli moja odpowiedź nie dojdzie w 24h sprawdź spam.
Back to Top